Ceník výuky:

Děti: 350Kč (45 min lekce)
Dospělí: 450Kč (60 min lekce)
Skupinová kytara nebo ukulele: 250Kč (45 min lekce - dvě děti)

I dospělí si samozřejmě mohou domluvit např. kratší 45min lekci za 350Kč.


Podmínky: Lekce je možné platit zvlášť, nebo pokud budete mít zájem, můžete si předplatit např. 5, 10 nebo 15 lekcí dopředu. Na všechny hodiny Vám mohu samozřejmě vystavit a zaslat fakturu mailem. Ideální je pro mě platba převodem na účet.

V případě, že se domluvíme na hodinách u Vás doma a nikoli v prostorách hudebny, bude k ceně připočteno 100 Kč za dojezd po Praze. I v takovém případě je nicméně možné domluvit zapůjčení nástroje. Celková cena výuky již zahrnuje možnost půjčení nástroje na hodinách a kopírování materiálů a not k výuce.

V případě plánované nepřítomnosti mě vždy informujte alespoň den dopředu, nebo v případě akutní události třeba i v den výuky. Zaplacené hodiny Vám nepropadnou, proto Vás prosím, abyste se např. v případě nevolnosti nebo nemoci z hodiny raději omluvili. Nemoc lektora by následně přerušila výuku i ostatním žákům, proto Vás prosím o vzájemnou ohleduplnost.

Za děti přebírám zodpovědnost ve chvíli, kdy dorazí na výuku do učebny. Ve chvíli, kdy má dítě na lekci 15 minut zpoždění a není dopředu z hodiny omluveno, volám vždy rodičům a informuji je o situaci a řešíme co se stalo.